Apmokėjimo būdai:

  1. Banko pavedimu (rekvizitai nurodyti el. laiške kurį gausite užpildę visus reikalingus duomenis)
  2. Grynais kurjeriui arba atsiimant siuntą pašte (tik Lietuvoje)
  3. PAYPAL (paypal moksčius sumoka pirkėjas, nebent susitarta kitaip)Banko pavedimu
Sąskaita apmokėjimui banko pavedimu gausite užpildę visus reikalingus duomenis el. paštu. Mokėdami banko pavedimu paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Banko pavedimu sumokėti galite prisijungę prie savo bankininkystės internetu arba užsirašę gautus sąskaitos duomenis, nuėję į banko skyrių.


Grynais Kurjeriui arba atsiimant siuntą pašte:
Mokėjimą grynais kurjeriui galima atlikti tik siunčiant siuntas Lietuvoje. Jei mokate grynais DPD kurjeriui prie siuntos ir siuntimo kainos priskaičiuojami 2eur. Jei mokate pašte atsiimant siuntą kaina padidėja 3% nuo siunčiamos sumos bet ne maužiau 2.90eur ir ne daugiau 57.92eur. Jei jums priklauso nemokamas siuntimas jums tereikės susimokėti išlaidas už mokėjimą grynais: DPD kurjeris - 2eur, LP - 3% nuo siunčiamos sumos (ne mažiau 2,90EUR ir ne daugiau 57.92EUR).

PAYPAL
Mokėdami paypal jūs gausite mokėjimo el. paštą savo nurodytu elektroninio pašto adresu. Sumokėta turi būti visą sumą nurodyta suvedus visus reikalingus kontaktinius duomenis (Produktai + siuntimas(nebent jums priklauso nemokamas siuntimas)). Paypal mokesčius sumoka pirkėjas (nebent susitarta kitaip).


Accept Slapukai yra būti puslapio veiklai. Tam tikri procesai negali veikti be slapukų (cookies). Slapukų taisykles galite perskaityti paspaudę ČIA. Paspaude sutinku, jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.